| Product | 360 Degree Panoramic Car Camera System With Android Screen Support HD Night Vision & Easy Installation |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM, ODM | Support |
| Image Sensor | CMOS, Star-Level Support |
| Night Vision | Low-Light Color Imaging |
| Product | HD AHD License Plate Rear View Camera With 170° Wide Angle & Full-Color Night Vision |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM, ODM | Support |
| Camera Type | License Plate Rear View Camera |
| Video Signal | AHD / CVBS Optional |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 720P/1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Product | Rear Visibility Camera Integrated Into Tailgate Handle For Hilux Revo Fleets |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM, ODM | Support |
| Product Type | Tailgate Handle Integrated Reverse Camera |
| Vehicle Compatibility | Toyota Hilux Revo |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Type | Reverse Camera, Backup Camera |
| Motion Detection | Support |
| Power Supply | DC 12V |
| Product | 10-Inch 360° Surround View Integrated Vehicle System With 3D Imaging & 1080P Quad-Camera Safety Assistance |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM/ODM | Supported |
| View Angle | 170° |
| Voltage | 12–24V |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Type | Reverse Camera, Backup Camera |
| Motion Detection | Support |
| Power Supply | DC 12V |
| Product | Six-glass Wide-angle 360° Panoramic Monitoring Bird Eye Car Camera |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM/ODM | Yes |
| Lens | Six-glass Wide-angle |
| Camera Quantity | 4 Cameras |
| Product | OEM Brake Light Camera Module For Sprinter / Crafter Platforms |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM, ODM | Support |
| Product Type | Brake Light Integrated Rear View Camera |
| Vehicle Compatibility | VW Crafter / Mercedes-Benz Sprinter |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Type | Reverse Camera, Backup Camera |
| Motion Detection | Support |
| Power Supply | DC 12V |