| Video Input | CVBS/AHD |
|---|---|
| Detection Distance | 0.3-2M(3M) |
| Display | Dashboard Display/rearview Mirror |
| Language | Multiple Languages |
| Effective Range | <0.9m |
| Language | Multiple Languages |
|---|---|
| Connectivity | Bluetooth/Wi-Fi |
| Video Input | CVBS/AHD |
| Warning Method | Visual/Audible |
| Display | Dashboard Display/rearview Mirror |
| Detection Distance | 0.3-2M(3M) |
|---|---|
| Video Input | CVBS/AHD |
| Connectivity | Bluetooth/Wi-Fi |
| Installation | Easy/DIY/Professional |
| Application Car | Universal |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Type | Reverse Camera, Backup Camera |
| Motion Detection | Support |
| Power Supply | DC 12V |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 720P/1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 720P/1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 720P/1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Type | Reverse Camera, Backup Camera |
| Motion Detection | Support |
| Power Supply | DC 12V |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Type | Reverse Camera, Backup Camera |
| Motion Detection | Support |
| Power Supply | DC 12V |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |