| Osd Language | Support Multiple Languages |
|---|---|
| Operating Temperature | -20°C To 70°C |
| Voltage | DC 12V-24V |
| Mounting Type | Clip-on |
| Storage Temperature | -30°C To 80°C |
| Resolution | 800x480 |
|---|---|
| Supported Language | English, French, Spanish, German, Italian, Russian, Chinese |
| Video Input | 2 Channels |
| Installation | Replace Original Car Rearview Mirror |
| Display Type | TFT LCD |
| Packaging Details | Export standard package |
|---|---|
| Delivery Time | 45 days |
| Payment Terms | T/T,L/C |
| Supply Ability | 1000sets/month |
| Place of Origin | Shenzhen, China |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Type | Reverse Camera, Backup Camera |
| Motion Detection | Support |
| Power Supply | DC 12V |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Type | Reverse Camera, Backup Camera |
| Motion Detection | Support |
| Power Supply | DC 12V |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Type | Reverse Camera, Backup Camera |
| Motion Detection | Support |
| Power Supply | DC 12V |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 720P/1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Type | Reverse Camera, Backup Camera |
| Motion Detection | Support |
| Power Supply | DC 12V |
| Material | Metal |
|---|---|
| Type | Reverse Camera,Parking Sensor System,reverse System,360 View Car Camera System,360 Surround View System |
| Voltage | DC 12V,10~32V,DC12V,DC9-16V,DC 12V-24V |
| Car Make | Universal,all Kinds,Benz A/B/C/E/CLS/GLK/SLS,all Car,Bus |
| Warranty | 1 Years,12 Months,2 Years,13 Months,18 Months |
| View Angle | 170° |
|---|---|
| Voltage | 9-36V |
| Power Supply | DC 12V |
| Screen Size | 7 Inches |
| Lens | 6 Glass Lens |