| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 720P/1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Type | Reverse Camera, Backup Camera |
| Motion Detection | Support |
| Power Supply | DC 12V |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 720P/1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 720P/1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 720P/1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Product Name | Rear View Reversing Camera |
|---|---|
| Video Output | CVBS AHD VGA 1 |
| Sensor | 1080p |
| Night Vision | Night Vision Support |
| TV System | PAL NTSC Optional |
| Features | Anti-glare, Wide Angle View, Weatherproof |
|---|---|
| Adjustment | Manual |
| Installation | Clip-on |
| Compatibility | Universal |
| Language | Chinese/English |
| Product | Panorama Super 3D Reverse Camera With Full Surround View For Precise Reversing And Parking |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM Service | Support |
| Full HD | 1080P |
| Color | Black |
| Product | Surround Vision Parking Camera System, Bird View Assist For Trucks And Vans |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM Service | Support |
| View Angle | Optional For Wide Angle |
| IP Rating | IP 68 |
| Sensor | GC 2093 |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Type | Reverse Camera, Backup Camera |
| Motion Detection | Support |
| Tv System | PAL NTSC Optional |