| Product | Solar Charging Wireless Vehicle Camera System With HD Night Vision |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM, ODM | Support |
| Power Supply | Solar Charging (built-in Battery) |
| Video Resolution | HD (720P / 1080P Optional) |
| Product | Car 360 Panoramic Camera System With Android Display Night Vision & Real-Time Monitoring |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM, ODM | Support |
| Camera Resolution | 1920 × 1080 (Full HD) |
| Image Sensor | CMOS |
| Product | Truck 360 DVR Integration 3D Car Surround View Monitoring System |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM/ODM | Yes (branding, Cable Length, Connectors, UI Interface) |
| View Angle | 170° Wide-angle |
| Lens | Full HD Lens |
| Product Name | 360 Around View Monitor With 4 Cameras Ideal For Vehicles |
|---|---|
| Wide Angle | 170 Degree |
| Combine Set | Front, Side View, Rear View, Back |
| Waterproof | IP 67 |
| 3DNR | Yes |
| Product | 360-degree Car Monitor Car Birds Eye View Camera Automotive Safety System |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM/ODM | Yes |
| Lens | 170° Wide-angle |
| Voltage | DC12V-24V |
| Product | Universal Vehicle Surveillance 4 X HD Bird View Car Camera Optional For Monitor |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM/ODM | Yes |
| Lens | Wide-angle, 170° Lens |
| Camera Quantity | 4 Cameras |
| Product | AI Nighttime Reversing Commercial Fleet Monitoring Wired Backup Camera |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM Service | Support |
| View Angle | 120–140° |
| Voltage | DC 12V |
| Product | 3D 360° Surround View Monitoring System With 1080P Bird-Eye Panorama Multi-Angle Parking Assist For Cars, SUVs, Vans & Trucks |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM, ODM | Support |
| Compatibility | Cars, SUVs, MPVs, Trucks, Vans, Buses |
| Storage / Loop Recording | Supported Via System DVR (optional) |
| Display Type | TFT LCD |
|---|---|
| Mounting Type | Clip-on |
| Screen Size | 6 Inches |
| Contrast Ratio | 500:1 |
| Resolution | 800x480 |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 720P/1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |