| Product | IP68 Waterproof AHD Truck Camera With Starlight Night Vision For Fleet Vehicles |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM, ODM | Support |
| Lens Type | Corrected Full-glass Fisheye Lens |
| Lens Angle | 170° Ultra-wide |
| Product | 4 Cameras Bus Safety 1080P 3D Monitoring 360 Degree Rear View Camera |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM Service | Support |
| View Angle | 170° Per Camera |
| Voltage | 12V |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Type | Reverse Camera, Backup Camera |
| Motion Detection | Support |
| Power Supply | DC 12V |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Type | Reverse Camera, Backup Camera |
| Motion Detection | Support |
| Power Supply | DC 12V |
| Product | Automotive Safety Dead-angle-free 360 Degree Reverse Camera Full HD Surround View Monitoring Kit |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM/ODM | Yes |
| View Angle | 170° |
| Voltage | 12–24V |
| Product | 360° Panoramic HD Vehicle Camera System With 3D Stitching 1080P Night Vision 170° Wide Angle & Parking Monitoring |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM/ODM | Yes |
| View Angle | 170° |
| Voltage | 12V / 24V |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 1080P |
| Type | With Parking Line |
| Video Resolution | HD (AHD / CVBS Optional) |
| Waterproof Support | Yes |
| Product | Sony HD Sensor Four-Lane Imaging 170° Fisheye Ultra Wide Angle Blind Zone Display System |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM, ODM | Support |
| Function | 360° Panoramic Monitoring, Reversing Assist, Parking Assistance |
| Night Vision | Full-color Low-light Imaging |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Product | 1080P 360° Surround Bus Monitoring System With 3D Birdview Wide-Angle Cameras & Parking Assistance Module |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM/ODM | Yes |
| View Angle | 170° Per Camera |
| Voltage | 12–24V |