| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Type | Reverse Camera, Backup Camera |
| Motion Detection | Support |
| Power Supply | DC 12V |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Type | Reverse Camera, Backup Camera |
| Motion Detection | Support |
| Power Supply | DC 12V |
| Product Name | Paking Sensor |
|---|---|
| Alarm Type | Bi Bi Buzz |
| Waterproof | IP67 |
| Detection Distance | 0.3-2M(3M) |
| Alarm Distance | 0.3-1.5M(2M) |
| Product Name | Paking Sensor |
|---|---|
| Alarm Type | Bi Bi Buzz |
| Waterproof | IP67 |
| Detection Distance | 0.3-2M(3M) |
| Alarm Distance | 0.3-1.5M(2M) |
| Product Name | Full Viewing Angle Ultra Clear HD Blind Spot Digital Car Rear View Monitor |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Thickness | 1cm |
| Record | Yes |
| Monitor | 12.3inch |
| Product | Heavy Duty Truck Blind Spot Radar System With Adjustable Detection Range Audio-Visual Warning & Anti-Resonance Sensors |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM, ODM | Support |
| Detection Technology | Ultrasonic Radar |
| Detection | Distance |
| Product Name | Safety Parking Radar 4 Probes Buzzer Type Car Blind Spot Sensor |
|---|---|
| Buzzer Type | Alarm By BiBi Sound |
| Warranty | 1 Year |
| Detecting Distance | 0.3~2.5m |
| Alarm Distance | 0.3~1.5m |
| Warranty | 1 Years,12 Months |
|---|---|
| Screen | 5.0 Inch,7" Touch Screen,4.3'' Display Touch Screen,7 Inch Digital Panel/Customized Optional,3.0'' Inch |
| Product Name | Car Dvr Camera,car Dash Cam,Mini Full HD 1296P 170 Degree G-sensor Night Vision Car Dash Camera,Car Video Camera,3.0 Inch Full HD 1080P Car Dash Cam Dashboard Dvr Recorder Car Camera |
| Video Resolution | FHD 1080P@30FPS,1920*1080(1080 FHD),Rear 640*480P,1920*1080P/30fps,1920*1080 |
| Type | 1080P Camera Car Dvr,Reverse Camera,Dual Lens Mirror Camera,Digital TFT LCD Monitor,Dual Car Camera Dashboard |
| Product | Rotatable Side Camera Fleet Safety Monitoring Device Blind Spot Monitoring System |
|---|---|
| Warrany | 1 Year |
| OEM Service | Support |
| Voltage | 12V–24V |
| View Angle | 120° |
| Package Size | 24x16.5x45.3cm |
|---|---|
| Display | Dashboard Display/rearview Mirror |
| Video Input | AHD |
| Connectivity | Bluetooth/Wi-Fi |
| Working Voltage | 12VV |