| Product | 10" Smart 360° Panoramic All-in-One Vehicle System With 3D Surround View HD Cameras & Parking Assistance |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM/ODM | Yes |
| Lens | Six-glass HD Lens |
| Camera Quantity 4 | 4 |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Type | Reverse Camera, Backup Camera |
| Motion Detection | Support |
| Power Supply | DC 12V |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Type | Reverse Camera, Backup Camera |
| Motion Detection | Support |
| Power Supply | DC 12V |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Type | Reverse Camera, Backup Camera |
| Motion Detection | Support |
| Power Supply | DC 12V |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Type | Reverse Camera, Backup Camera |
| Motion Detection | Support |
| Power Supply | DC 12V |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Type | Reverse Camera, Backup Camera |
| Motion Detection | Support |
| Power Supply | DC 12V |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Type | Reverse Camera, Backup Camera |
| Motion Detection | Support |
| Power Supply | DC 12V |
| Product | AHD HD Night Vision Backup Camera For Truck & Bus 180° Wide Angle IP68 Waterproof Full-Color Starlight Rear View Camera |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM, ODM | Support |
| Resolution | Up To 900 TVL (782 × 582) |
| Video Output | AHD Coaxial Signal |
| Product | 1080P 360° Bird’s Eye View Car Camera System With Quad Wide-Angle Cameras, IP67 Waterproof & Real-Time Parking Monitoring |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM, ODM | Support |
| System Type | 360° Bird’s Eye View Camera System |
| Compatible Display | Android Navigation / External Monitor |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Type | Reverse Camera, Backup Camera |
| Motion Detection | Support |
| Power Supply | DC 12V |