| Product | AHD Heavy-Duty Vehicle Camera With Wide Angle Lens & Industrial Waterproof Housing |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM, ODM | Support |
| Night Vision | Infrared Or Low-light Enhancement Technology |
| Viewing Angle | 170° |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Type | Reverse Camera, Backup Camera |
| Motion Detection | Support |
| Power Supply | DC 12V |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Type | Reverse Camera, Backup Camera |
| Motion Detection | Support |
| Power Supply | DC 12V |
| Product | HD Analog Star Night Vision Durable Waterproof Bird Eye View Camera For Car |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM/ODM | Yes |
| Lens | Fisheye Anti-fog Optical Lens |
| Screen Type | Works With 360 Processors / DVR |
| Product | 360° Panoramic HD Vehicle Camera System With 3D Stitching 1080P Night Vision 170° Wide Angle & Parking Monitoring |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM/ODM | Yes |
| View Angle | 170° |
| Voltage | 12V / 24V |
| Product | 10" Smart 360° Panoramic All-in-One Vehicle System With 3D Surround View HD Cameras & Parking Assistance |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM/ODM | Yes |
| Lens | Six-glass HD Lens |
| Camera Quantity 4 | 4 |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Type | Reverse Camera, Backup Camera |
| Motion Detection | Support |
| Power Supply | DC 12V |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Type | Reverse Camera, Backup Camera |
| Motion Detection | Support |
| Power Supply | DC 12V |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Type | Reverse Camera, Backup Camera |
| Motion Detection | Support |
| Power Supply | DC 12V |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Type | Reverse Camera, Backup Camera |
| Motion Detection | Support |
| Power Supply | DC 12V |