| Product | Multi-Sensor Car Parking Sensor System With LED Distance Display & Audible Warning For Safe Reverse Parking |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM, ODM | Support |
| Detection Range | Approx. 0.3 – 1.5 M |
| Display Type | LED Digital Distance Display |
| Product Name | Bird View System |
|---|---|
| Voltage | 9-36V |
| Tolerance Scope | <1cm |
| Maximum Power | 2.5W |
| Buzzer Volume | 70-80dB (30cm) |
| Product Name | Bird View System |
|---|---|
| Voltage | 9-36V |
| Tolerance Scope | <1cm |
| Maximum Power | 2.5W |
| Buzzer Volume | 70-80dB (30cm) |
| Product Name | Bird View System |
|---|---|
| Voltage | 9-36V |
| Tolerance Scope | <1cm |
| Maximum Power | 2.5W |
| Buzzer Volume | 70-80dB (30cm) |
| Power Supply | DC12V |
|---|---|
| Working Voltage | 9-36V |
| Alarm Type | Bi Bi Buzz |
| Position | Rear / Front |
| Maximum Power | 2.5W |
| Product Name | Bird View System |
|---|---|
| Voltage | 9-36V |
| Tolerance Scope | <1cm |
| Maximum Power | 2.5W |
| Buzzer Volume | 70-80dB (30cm) |
| Product Name | Bird View System |
|---|---|
| Voltage | 9-36V |
| Tolerance Scope | <1cm |
| Maximum Power | 2.5W |
| Buzzer Volume | 70-80dB (30cm) |
| Product Name | Bird View System |
|---|---|
| Voltage | 9-36V |
| Tolerance Scope | <1cm |
| Maximum Power | 2.5W |
| Buzzer Volume | 70-80dB (30cm) |
| Product Name | Bird View System |
|---|---|
| Voltage | 9-36V |
| Tolerance Scope | <1cm |
| Maximum Power | 2.5W |
| Buzzer Volume | 70-80dB (30cm) |
| Waterproof | IP67 Waterproof |
|---|---|
| Power Supply | DC12V |
| Alarm Volume | 70-80dB (30cm) |
| Alarm Type | Bi Bi Buzz |
| Maximum Power | 2.5W |