| Product | IP69K Metal Housing Camera For Commercial Vehicle Vision Integration |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM, ODM | Support |
| Camera Type | AHD Vehicle Camera |
| Image Sensor | AHD Sensor (Optional Sony Solution) |
| Product | High-Resolution Blind Spot Camera With 170° Wide Viewing Angle |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM, ODM | Support |
| Image Sensor | AHD 1080P Output |
| Wide-angle | Wide-angle Optical Lens (up To 170° |
| Product | Multi-Signal Blind Spot Camera For OEM Vehicle Integration |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM, ODM | Support |
| Camera Type | Blind Spot / Rear / Side View Camera |
| Image Sensor | Starlight / HD CMOS |
| Product | IP68 Waterproof AHD Truck Rear View Camera With 170° Wide Angle & 6-Layer Glass Lens |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM, ODM | Support |
| Camera Type | Truck Rear View Camera |
| Video Signal | AHD (Coaxial) / CVBS (Analog) |
| Product | HD AHD Vehicle Camera With Night Vision For Trucks And Fleet Vehicles |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM, ODM | Support |
| Image Sensor | HD / AHD Image Sensor |
| Resolution | 720P / 1080P (Optional) |
| Product | Heavy-Duty AHD Rear View Camera For Trucks & Commercial Vehicles – Full-Color Night Vision, 170° Wide Angle |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM, ODM | Support |
| Image Sensor | AHD Core Light Sensor Processing Chip |
| Resolution | 720P / 1080P |
| Product | Heavy Duty Truck Blind Spot Camera 1080P AHD Metal Housing IP68 Wide Angle |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM, ODM | Support |
| Image Sensor | AHD Core Light Sensor Processing Chip |
| Resolution | 720P / 1080P |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Product | OEM 360 Degree Surround View Camera System For Cars With AHD Wide Angle Cameras |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM, ODM | Support |
| Video Output | AHD |
| Lens Structure | 6-layer All-glass Lens |