| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Product | Wireless WiFi Backup Camera With Mobile Phone Display, Ultra Wide Angle Parking Assist Camera, 12V Car Reverse Camera For Cars, SUVs & Vans |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM, ODM | Support |
| Viewing Angle | Ultra Wide Angle (Approx. 140°–170°) |
| Display Method | Smartphone (iOS / Android) |
| Product | WiFi APP Heavy-Duty Wireless Backup Camera With 6400mAh Battery, Magnetic Mount, IP69K Waterproof, Night Vision & Mobile APP View For Trucks, Trailers, RVs, Buses |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM, ODM | Support |
| Resolution | 640 × 480 |
| Viewing Angle | 140° Wide Angle |
| Product | 5G Support Mobile Phone IOS Android Wireless Wifi Rear View Camera |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM Service | Support |
| View Angle | Hyper Wide Angle |
| Voltage | 12V DC |
| Product | AI Nighttime Reversing Commercial Fleet Monitoring Wired Backup Camera |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM Service | Support |
| View Angle | 120–140° |
| Voltage | DC 12V |
| Resolution | 1080P HD |
|---|---|
| Lens Angle | 140 Degree |
| Effective Distance | 300M |
| Sensor | CCD |
| Night Vision | Support |