| Material | Metal |
|---|---|
| Night Vision | Support |
| Waterproof | IP68 |
| Packaging Details | Export standard package |
| Delivery Time | 45 days |
| Warranty | 1 Years,12 Months |
|---|---|
| Screen | 5.0 Inch,7" Touch Screen,4.3'' Display Touch Screen,7 Inch Digital Panel/Customized Optional,3.0'' Inch |
| Product Name | Car Dvr Camera,car Dash Cam,Mini Full HD 1296P 170 Degree G-sensor Night Vision Car Dash Camera,Car Video Camera,3.0 Inch Full HD 1080P Car Dash Cam Dashboard Dvr Recorder Car Camera |
| Video Resolution | FHD 1080P@30FPS,1920*1080(1080 FHD),Rear 640*480P,1920*1080P/30fps,1920*1080 |
| Resolution | FHD 1296P 30FPS,FHD1080P,HD 1920*1080 Pixel 30fps,800*480,3840 *2160 4K |
| Packaging Details | Export standard package |
|---|---|
| Delivery Time | 45 days |
| Payment Terms | T/T,L/C |
| Supply Ability | 1000sets/month |
| Place of Origin | Shenzhen, China |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Year | Universal |
|---|---|
| Model | Universal |
| Type | Rearview Mirror, With Camera |
| Car Fitment | Universal |
| Screen Type | LCD |
| Product Name | Wireless Camera |
|---|---|
| Installation | Stand |
| Resolution | 2K |
| Wifi | Yes |
| App Control | Support |
| Sensor | Sony IMX225 |
|---|---|
| Resolution | 720P |
| Highlights | AI System |
| Support Os | IOS/Android APP |
| Connectivity | Wifi |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 1080P |
| Type | With Parking Line |
| Video Resolution | HD (AHD / CVBS Optional) |
| Waterproof Support | Yes |