| Product | Heavy-Duty Vehicles Night Vision 3D Bird View Camera Blind Spot Monitoring System |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM/ODM | Yes |
| View Angle | 170° Wide Angle |
| Voltage | 12V/24V |
| Product Name | Rear View Reversing Camera |
|---|---|
| Video Output | CVBS AHD VGA 1 |
| Sensor | 1080p |
| Night Vision | Night Vision Support |
| TV System | PAL NTSC Optional |
| Product Name | Rear View Reversing Camera |
|---|---|
| Resolution | 1080P |
| Sensor | Sony IMX307 |
| Night Vision | Night Vision Support |
| TV System | PAL NTSC Optional |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 720P/1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Product | 1080P 360° Surround View Camera System With 3D Stitching Night Vision & IP67 Heavy-Duty Protection |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM/ODM | Yes |
| View Angle | 170° |
| Lens | HD Wide-angle Lens |
| Product | Universal Side/Rear View AHD Camera For Commercial Vehicles – Starlight Night Vision, IP Waterproof, 12V |
|---|---|
| Night Vision | Starlight |
| Warranty | 1 Year |
| OEM, ODM | Support |
| Viewing Angle | 120°–170° (configurable) |
| Product | All-metal Lightweight Anti-fog Lens Car Waterproof Night Vision Camera |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM Service | Support |
| View Angle | 170° |
| Voltage | 12V/24V |
| Product Name | Car Dvr Camera,car Dash Cam,Mini Full HD 1296P 170 Degree G-sensor Night Vision Car Dash Camera,Car Video Camera,3.0 Inch Full HD 1080P Car Dash Cam Dashboard Dvr Recorder Car Camera |
|---|---|
| Warranty | 1 Years,12 Months |
| Screen | 5.0 Inch,7" Touch Screen,4.3'' Display Touch Screen,7 Inch Digital Panel/Customized Optional,3.0'' Inch |
| Video Resolution | FHD 1080P@30FPS,1920*1080(1080 FHD),Rear 640*480P,1920*1080P/30fps,1920*1080 |
| Type | 1080P Camera Car Dvr,Reverse Camera,Dual Lens Mirror Camera,Digital TFT LCD Monitor,Dual Car Camera Dashboard |
| Key Word | High-Definition Night Vision Car Cameras With IR LED & Waterproof Design For All Vehicles |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Infrared | 12 LED Lights |
| Shockproof | 6.8 |
| Voltage | 9~36V |
| Product | HD CCD Vehicle Rear View Camera With Night Vision 170° Wide Angle IP68 Waterproof For Truck Bus & Commercial Vehicles |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM, ODM | Support |
| Resolution | 900 TV Lines (Approx. 782×582) |
| Lens Type | 6-Layer All-Glass Lens |