| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Type | Reverse Camera, Backup Camera |
| Motion Detection | Support |
| Power Supply | DC 12V |
| Product Name | 3 To 3 Aviation Spring Wire |
|---|---|
| Package Size | 15x15x5cm |
| Weight | 0.62KG |
| Power Supply | DC 12V-24V |
| Connector B | 4 PIN Female |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Type | Reverse Camera, Backup Camera |
| Motion Detection | Support |
| Power Supply | DC 12V |
| Packaging Details | Giftbox/Carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | L/C, T/T |
| Supply Ability | 30000/ Piece/month |
| Place of Origin | China |
| Product Name | Smart Car Camera Security System With Motion Detection & Loop Recording |
|---|---|
| Guarantee | 1 Year |
| View Angle | Optional |
| App | IOS, Android |
| Vehicle | Universal, Car, Truck, SUV |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 720P/1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 720P/1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 720P/1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Working Voltage | 9-36V |
|---|---|
| Wifi | Support |
| Power Supply | DC 10-32V |
| Screen | 5 Inch |
| Video Recording | Support |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |