| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 720P/1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 720P/1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Color | Black |
|---|---|
| Motion Detection | Support |
| Resolution | 1080P |
| View Angle | 170 Degree |
| Power Supply | DC 12V |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 720P/1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Installation | Replace Original Car Rearview Mirror |
|---|---|
| Brightness | 600cd/m2 |
| Resolution | 1024x600 |
| Supported Language | English, French, Spanish, German, Italian, Russian, Chinese |
| Video Input | 1 Channel |
| Resolution | 1024 X 600 |
|---|---|
| Screen Type | IPS |
| Screen Size | 10.1 Inches |
| Picture Tube | LCD |
| Input Signal | Video Signal |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 1080P |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Compatibility | Universal |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 720P/1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 720P/1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 720P/1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |