| Product | 2 Split-screen Blind Area Monitoring Real-time Video Display Vehicle Data Recorder |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM/ODM | Yes (logo, UI, Packaging Customizable) |
| Lens | Depends On Paired Cameras |
| Camera Quantity | Supports Multi-input |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Type | Reverse Camera, Backup Camera |
| Motion Detection | Support |
| Power Supply | DC 12V |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Type | Reverse Camera, Backup Camera |
| Motion Detection | Support |
| Power Supply | DC 12V |
| Product Name | Blind Zone Display System Set |
|---|---|
| Package Size | 24x16.5x45.3cm |
| Weight | 0.5KG |
| Power Supply | DC 12V-24V |
| Resolution | 800*480 |