| Number Of Sensors | 3 |
|---|---|
| Compatibility | Universal |
| Effective Range | <0.9m |
| Sensor | 720P |
| Alarm Distance | 0.3-1.5M(2M) |
| Effective Range | <0.9m |
|---|---|
| Alarm Volume | 85dB |
| Compatibility | Universal |
| Waterproof | IP67 |
| Loop Recording | Support Loop Recording |
| Working Frequency | Operating Voltage |
|---|---|
| Alarm Distance | 0.3-1.5M(2M) |
| Detection Distance | 0.3-2M(3M) |
| Package Contents | 1 Control Box, 4 Sensors, 1 Display, 1 Power Cable |
| Waterproof | IP67 |
| G-Sensor | Built-in G-sensor For Collision Detection |
|---|---|
| Application | Environment Monitoring |
| Video Format | MP4 |
| Car Make | All Cars |
| Product Type | Car Reverse Camera |
| G-Sensor | Built-in G-sensor For Collision Detection |
|---|---|
| Package Size | 30x21x5.5cm |
| Current Consumption | 20mA-200m |
| Operating Temperature | -40℃~-80*℃ |
| Weight | 0.65kg |
| Product Name | Paking Sensor |
|---|---|
| Alarm Type | Bi Bi Buzz |
| Waterproof | IP67 |
| Detection Distance | 0.3-2M(3M) |
| Alarm Distance | 0.3-1.5M(2M) |
| Product Name | Paking Sensor |
|---|---|
| Alarm Type | Bi Bi Buzz |
| Waterproof | IP67 |
| Detection Distance | 0.3-2M(3M) |
| Alarm Distance | 0.3-1.5M(2M) |
| Product Name | Paking Sensor |
|---|---|
| Alarm Type | Bi Bi Buzz |
| Waterproof | IP67 |
| Detection Distance | 0.3-2M(3M) |
| Alarm Distance | 0.3-1.5M(2M) |
| Product Name | Paking Sensor |
|---|---|
| Alarm Type | Bi Bi Buzz |
| Sensor | 720P |
| Detection Distance | 0.3-2M(3M) |
| Alarm Distance | 0.3-1.5M(2M) |
| Product Name | Paking Sensor |
|---|---|
| Alarm Type | Bi Bi Buzz |
| Waterproof | IP67 |
| Detection Distance | 0.3-2M(3M) |
| Alarm Distance | 0.3-1.5M(2M) |