| Type | Reverse Camera,Parking Sensor System,reverse System,360 View Car Camera System,360 Surround View System |
|---|---|
| Voltage | DC 12V,10~32V,DC12V,DC9-16V,DC 12V-24V |
| Car Make | Universal,all Kinds,Benz A/B/C/E/CLS/GLK/SLS,all Car,Bus |
| Warranty | 1 Years,12 Months,2 Years,13 Months,18 Months |
| Power | Standard,2.4W,4W,DC 12V,<3w |
| Product Name | Rear View Reversing Camera |
|---|---|
| Video Output | CVBS AHD VGA 1 |
| Sensor | 1080p |
| Night Vision | Night Vision Support |
| TV System | PAL NTSC Optional |
| Product Name | Rear View Reversing Camera |
|---|---|
| Sensor | GC 2053 |
| Night Vision | Night Vision Support |
| TV System | PAL NTSC Optional |
| White Balance | Automatically |
| Product Name | Rear View Reversing Camera |
|---|---|
| Video Output | CVBS AHD VGA 1 |
| Sensor | 1080p |
| Night Vision | Night Vision Support |
| TV System | PAL NTSC Optional |
| Product Name | 360 Car Camera Systems |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Night Vision | Night Vision Support |
| TV System | PAL NTSC Optional |
| White Balance | Automatically |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Type | Reverse Camera, Backup Camera |
| Motion Detection | Support |
| Power Supply | DC 12V |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Type | Reverse Camera, Backup Camera |
| Motion Detection | Support |
| Power Supply | DC 12V |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Type | Reverse Camera, Backup Camera |
| Motion Detection | Support |
| Power Supply | DC 12V |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Type | Reverse Camera, Backup Camera |
| Motion Detection | Support |
| Power Supply | DC 12V |
| Product Name | Rear View Reversing Camera |
|---|---|
| Sensor | 1080P |
| Night Vision | Night Vision Support |
| TV System | PAL NTSC Optional |
| White Balance | Automatically |