| Product | 1080P 3D 360° Surround View System With Bird’s Eye Parking Assist For Passenger Vehicles |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM, ODM | Support |
| Camera Quantity | 4 × Wide-Angle Cameras |
| Viewing Angle | 170° Per Camera |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Type | Reverse Camera, Backup Camera |
| Motion Detection | Support |
| Power Supply | DC 12V |
| Product Name | Vehicle Aviation Cable |
|---|---|
| Package Size | 15x15x5cm |
| Weight | 0.55KG |
| Power Supply | DC 12V-24V |
| Connector B | 4 PIN Female |
| Product Name | Rear View Reversing Camera |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Type | Video Recorder, DASH CAM, Event Data Recorder(EDR), Navigation |
| Night Vision | Night Vision Support |
| Function | Waterproof, NIGHT VISION, FULL COLOR, Park MODE, Loop Recording, Build-in WiFi, Build-in GPS, Build-in GSM |
| Year | Universal |
|---|---|
| Model | Universal |
| Type | Reverse Camera, Monitor |
| Car Fitment | Universal |
| View Angle | 120° |
| Model | 128i, 1' Series M135i, 1' Series M140i 5 Doors, Z4, 1 SERIES (F52) |
|---|---|
| Year | 2012, 2008-2013, 2008-2010, 2008-2011, 2005-2008, 2003-2005, 2003-2006, 2006-2010, 2005-2010, 2006-2008, 2019-, 2011-2016, 2016-2019 |
| Type | Reverse Camera, Monitor |
| Car Fitment | Bmw, BMW (BRILLIANCE), BMW - Europe |
| View Angle | 120° |
| Year | Universal |
|---|---|
| Model | Universal |
| Type | Reverse Camera, Monitor |
| Car Fitment | Universal |
| View Angle | 120° |
| Year | Universal |
|---|---|
| Model | Universal |
| Type | Reverse Camera, Monitor |
| Car Fitment | Universal |
| View Angle | 120° |
| Year | Universal |
|---|---|
| Model | Universal |
| Type | Reverse Camera, Monitor |
| Car Fitment | Universal |
| View Angle | 120° |
| Type | Reverse Camera, Monitor |
|---|---|
| View Angle | 120° |
| Function | Waterproof, NIGHT VIEW, Split Screen, 120 Degree Wide Angle |
| Power | 1.5-3A |
| Voltage | 12-24v |