| Osd Language | Support Multiple Languages |
|---|---|
| Operating Temperature | -20°C To 70°C |
| Voltage | DC 12V-24V |
| Mounting Type | Clip-on |
| Storage Temperature | -30°C To 80°C |
| Operating Temperature | -20°C To 70°C |
|---|---|
| Additional Features | Built-in Speaker, Remote Control, Adjustable Parking Guidelines |
| Contrast Ratio | 500:1 |
| Waterproof | IP67 |
| Voltage | DC 12V-24V |
| Video Input | 2 Channels |
|---|---|
| Brightness | 400cd/m2 |
| Additional Features | Built-in Speaker, Remote Control, Adjustable Parking Guidelines |
| Contrast Ratio | 500:1 |
| Supported Language | English, French, Spanish, German, Italian, Russian, Chinese |
| Loudness | Yes |
|---|---|
| System | Android OS 4.4/6.0/7.1/8.1/9.0 |
| Fm Ic | NXP 6624 With RDS |
| Radio | 6686 |
| Screen Type | IPS Scrape-prevent Multi-Touch Screen |
| Product | LED Automotive Warning Safety Indicators Tesla Digital Dashboard |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM Service | Support |
| Voltage | 12V/24V |
| Function | Speed, Gear, Battery, Light Indicators, Safety Reminders |
| Packaging Details | Giftbox/Carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | L/C, T/T |
| Supply Ability | 3000sets/month |
| Place of Origin | China |
| Product | Tesla Digital Dashboard – Advanced Display System For Seamless Driving Experience |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM Service | Support |
| Voltage | 12V |
| Temperature | -20°C To 70°C |
| Product Name | Paking Sensor |
|---|---|
| Alarm Type | Bi Bi Buzz |
| Waterproof | IP67 |
| Detection Distance | 0.3-2M(3M) |
| Alarm Distance | 0.3-1.5M(2M) |
| Resolution | 720P |
|---|---|
| Language | Chinese/English |
| Brightness | 750cd/m2 |
| Osd Language | Support Multiple Languages |
| Package Contents | 2 Mirrors, 2 Clips |
| Packaging Details | Giftbox/Carton box |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | L/C, T/T |
| Supply Ability | 3000sets/month |
| Place of Origin | China |