| Product | Six-glass Wide-angle 360° Panoramic Monitoring Bird Eye Car Camera |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM/ODM | Yes |
| Lens | Six-glass Wide-angle |
| Camera Quantity | 4 Cameras |
| Material | Metal |
|---|---|
| Type | Reverse Camera,Parking Sensor System,reverse System,360 View Car Camera System,360 Surround View System |
| Voltage | DC 12V,10~32V,DC12V,DC9-16V,DC 12V-24V |
| Car Make | Universal,all Kinds,Benz A/B/C/E/CLS/GLK/SLS,all Car,Bus |
| Warranty | 1 Years,12 Months,2 Years,13 Months,18 Months |
| Key Word | WiFi Car Camera 1080P HD Rear View Backup Camera With Smartphone APP Control |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| View Angle | 140° |
| OS | IOS/Android APP |
| Record | Support |
| Product Name | 360 Car Camera Systems |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Night Vision | Night Vision Support |
| TV System | PAL NTSC Optional |
| White Balance | Automatically |
| Key Word | High-Definition Night Vision Car Cameras With IR LED & Waterproof Design For All Vehicles |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Infrared | 12 LED Lights |
| Shockproof | 6.8 |
| Voltage | 9~36V |
| Product | 360 Degree Panoramic Car Camera System With Android Screen Support HD Night Vision & Easy Installation |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM, ODM | Support |
| Image Sensor | CMOS, Star-Level Support |
| Night Vision | Low-Light Color Imaging |
| Name | Wifi Car Cameras |
|---|---|
| Package Size | 13x8x4.5cm |
| Brightness | 300cd/m2 |
| Support OS | IOS/Android APP |
| Interface | USB |
| Product Name | Rear View Night Vision Car Camera |
|---|---|
| Resolution | 1080P |
| Sensor | Sony IMX307 |
| Night Vision | Night Vision Support |
| TV System | PAL NTSC Optional |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Product Name | 360 Car Camera System |
|---|---|
| Product Material | Metal |
| Wide Angle | 170 Degree |
| Shockproof | Yes |
| Waterproof | IP68 |