| Signal | AHD |
|---|---|
| Operating Temperature | -25~75 |
| Working Voltage | 12V~24V |
| Screen Size | 6.25 Inch |
| Support Resolution | 1080P |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | HD (720P/1080P Options Available) |
| Housing Material | Weather-resistant Plastic |
| Size | Compact Design To Fit Most Vehicle Brake Light Assemblies |
| Compatibility | Universal |
| View Angle | 170° |
|---|---|
| Image Resolution | 720P |
| G-Sensor | Yes |
| Operating Temperature | -20°C~70°C |
| Model | Universal |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Night Vision | Yes |
|---|---|
| Viewing Angle | 170 Degrees |
| Sensor | AHD-SONY225 |
| For | Trucks |
| Connectivity | Aviation/AV Connectors |
| Loudness | Yes |
|---|---|
| Digital Tv Receiver | Optional&Support |
| Fm Ic | 6624 With RDS |
| System | Android OS 4.4/6.0/7.1/8.1/9.0 |
| Voltage | 12V |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 720P/1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Product Name | Paking Sensor |
|---|---|
| Alarm Type | Bi Bi Buzz |
| Waterproof | IP67 |
| Detection Distance | 0.3-2M(3M) |
| Alarm Distance | 0.3-1.5M(2M) |
| Gps Navigation | Yes |
|---|---|
| Digital Tv Receiver | Optional&Support |
| Android | Android 4.4/6.0/7.1/8.0 |
| Car Market | Changan Cs35 |
| Radio | NXP6686 |