| Product | Replacement Third Brake Light Camera For NV400 & Movano |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM, ODM | Support |
| Product Type | Brake Light Type Reverse Camera |
| Vehicle Compatibility | Renault Master (2010–2016) / Nissan NV400 / Opel Movano |
| Product | IP68 Waterproof 170° Ultra-Wide Rear View Truck Back Up Camera |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM, ODM | Support |
| Viewing Angle | 170° |
| Resolution | 720P / 1080P |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | HD (720P/1080P Options Available) |
| Housing Material | Weather-resistant Plastic |
| Size | Compact Design To Fit Most Vehicle Brake Light Assemblies |
| Compatibility | Universal |
| Key Word | WiFi Car Camera 1080P HD Rear View Backup Camera With Smartphone APP Control |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| View Angle | 140° |
| OS | IOS/Android APP |
| Record | Support |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 720P/1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Product | Rear View Camera For Car - AHD Wide Angle, HD Night Vision, IP68 Waterproof, All-Metal Lightweight Design |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM Service | Support |
| IP Rating | IP68 |
| Night Vision | Yes, 3DNR |