| Product | 360° Panoramic View 128GB SD Card AHD HD Display Heavy Duty Rear View Camera |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM/ODM | Yes |
| Lens | 6 Glass Lenses |
| Camera Quantity | 4 |
| Product | Automotive 360 Degree Bird View Camera Solution With IP67 Cameras & Android Integration |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM, ODM | Support |
| Image Sensor | CMOS |
| Lens Structure | 6-Layer Optical Glass |
| Product | Heavy-Duty AHD Rear View Camera For Trucks & Commercial Vehicles – Full-Color Night Vision, 170° Wide Angle |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM, ODM | Support |
| Image Sensor | AHD Core Light Sensor Processing Chip |
| Resolution | 720P / 1080P |
| Product | Industrial Grade HD Backup Camera With 170° View & 6-Layer Glass Lens |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM, ODM | Support |
| Viewing Angle | 170° Wide-angle |
| Lens | 6-layer All-glass Lens |
| Product | OEM-Style Reverse Camera Solution For Nissan NV200 |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM, ODM | Support |
| Product Type | Brake Light Integrated Rear View Camera |
| Vehicle Compatibility | Nissan NV200 |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | HD (720P/1080P Options Available) |
| Housing Material | Weather-resistant Plastic |
| Size | Compact Design To Fit Most Vehicle Brake Light Assemblies |
| Compatibility | Universal |
| Type | Reverse Camera, Monitor |
|---|---|
| View Angle | 120° |
| Function | Waterproof, NIGHT VIEW, Split Screen, 120 Degree Wide Angle |
| Power | 1.5-3A |
| Voltage | 12-24v |
| Product | Rugged IP68 Metal Casing 8HD Infrared Vision Wired Backup Camera For Truck |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM Service | Support |
| View Angle | 170° Fisheye |
| Voltage | 9–36V Wide Range |
| Product | 1080P 360° Surround View Camera System With 3D Stitching Night Vision & IP67 Heavy-Duty Protection |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM/ODM | Yes |
| View Angle | 170° |
| Lens | HD Wide-angle Lens |
| Product | OEM 360 Degree Surround View Camera System For Cars With AHD Wide Angle Cameras |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM, ODM | Support |
| Video Output | AHD |
| Lens Structure | 6-layer All-glass Lens |