| Installation | Replace Original Car Rearview Mirror |
|---|---|
| Brightness | 600cd/m2 |
| Resolution | 1024x600 |
| Supported Language | English, French, Spanish, German, Italian, Russian, Chinese |
| Video Input | 1 Channel |
| Radio | Standard |
|---|---|
| Processor | PX3 Quad Core Cortex-A9 1.5GHz Processor |
| Voltage | 12V |
| Screen Type | IPS Scrape-prevent Multi-Touch Screen |
| Gps Navigation | Yes |
| Product | Ultra-clear Backup Monitor 360 Vehicle Camera All-Weather Waterproof & Anti-Fog Design |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM/ODM | Yes, Fully Supported |
| Lens | Ultra-wide Automotive Lens |
| Camera Quantity | 4 Cameras |
| Product | 360 Degree Parking Camera For Commercial Fleet With Surround Monitoring Blind-Spot Safety System |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM/ODM | Support |
| View Angle | 170° |
| Voltage | DC 12–24V |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 720P/1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Product Name | Vehicle Rear View Mirrors |
|---|---|
| Package Size | 30.6x10.5x5.5cm |
| Weight | 0.35KG |
| 0.35KG | DC 12V-24V |
| Video Output Mode | AV1/AV2 (CAMERA Reverse Priority) |
| Product | Fleet Trucks Waterproof AHD 12V 24V 360 Degree Bird View Camera For Car |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM Service | Support |
| View Angle | 170° Per Camera |
| Voltage | DC 12–24V |
| Product | AI Nighttime Reversing Commercial Fleet Monitoring Wired Backup Camera |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM Service | Support |
| View Angle | 120–140° |
| Voltage | DC 12V |
| Product | 2 Split-screen Blind Area Monitoring Real-time Video Display Vehicle Data Recorder |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM/ODM | Yes (logo, UI, Packaging Customizable) |
| Lens | Depends On Paired Cameras |
| Camera Quantity | Supports Multi-input |