| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 720P/1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 720P/1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Product | 360° Commercial Vehicle Birdview Camera System With 1080P HD 3D Surround Imaging Parking Monitoring & Wide-Angle Cameras For Buses, Trucks & Fleets |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM, ODM | Support |
| Image Technology | 3D Stitching + Panoramic View |
| Storage | USB / External Memory |
| Product | 360° 3D Bird View Car Camera System With 1080P HD, 4-Camera Surround Monitoring, Parking Assist, Waterproof Wide-Angle Lenses & Reverse Trajectory Guidance |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM, ODM | Support |
| View Angle | 170° Wide-Angle |
| Panorama Mode | 360° Surround View / 3D Bird View |
| Product | 3D 360° Birdview Surround Parking System With 1080P HD Cameras, Wide-Angle Lens & Waterproof Monitoring Kit For Cars, Vans & Buses |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM, ODM | Support |
| Resolution | 1080P Full HD |
| Lens Type | 6-Glass HD Lens |
| Product | 360° Panoramic Surround View Parking System With 1080P HD Cameras | IP67 Waterproof Bird’s Eye View Solution |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM, ODM | Support |
| Camera Resolution | 1080P Full HD |
| Lens Type | 6-Glass Wide Angle Lens |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Type | Reverse Camera, Backup Camera |
| Motion Detection | Support |
| Power Supply | DC 12V |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Type | Reverse Camera, Backup Camera |
| Motion Detection | Support |
| Power Supply | DC 12V |
| Sensor | GC 2053 |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Type | Reverse Camera, Backup Camera |
| Motion Detection | Support |
| Power Supply | DC 12V |