| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Product | HD AHD Infrared Truck Rear View Camera 720P/1080P, IP68 Waterproof Wide Angle Backup Camera For Bus, Trailer & Lorry |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM, ODM | Support |
| Resolution | 720P / 1080P |
| Fisheye Lens | 170° Wide-angle Fisheye Lens |
| Power Supply | DC 12V |
|---|---|
| Resolution | 1080P |
| Type | With Parking Line |
| Night Vision Support | Yes |
| Waterproof Support | Yes |
| Product | HD AHD License Plate Rear View Camera With 170° Wide Angle & Full-Color Night Vision |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM, ODM | Support |
| Camera Type | License Plate Rear View Camera |
| Video Signal | AHD / CVBS Optional |
| Product | HD IP68 Waterproof Metal Rear View Camera With 170° Wide Angle & Night Vision For Truck, Bus And Commercial Vehicles |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM, ODM | Support |
| Camera Type | Vehicle Rear View Camera |
| Image Resolution | HD (Optional 720P / 1080P) |
| Product | AHD License Plate Backup Camera With 170° Wide View & Night Color Vision |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM, ODM | Support |
| Camera Type | License Plate Mount Rear View Camera |
| Video Signal | AHD / Analog (model Dependent) |
| Product | Rear View Camera For Car - AHD Wide Angle, HD Night Vision, IP68 Waterproof, All-Metal Lightweight Design |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM Service | Support |
| IP Rating | IP68 |
| Night Vision | Yes, 3DNR |
| Product | AHD HD Night Vision Backup Camera For Truck & Bus 180° Wide Angle IP68 Waterproof Full-Color Starlight Rear View Camera |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| OEM, ODM | Support |
| Resolution | Up To 900 TVL (782 × 582) |
| Video Output | AHD Coaxial Signal |